Почетна / Студенти / Актуелности / Предавање: Како да од своје идеје креираш стартап?

Предавање: Како да од своје идеје креираш стартап?

Факултет организационих наука и ICT Hub те позивају на предавање Јанка Милуновића на тему „Како да од своје идеје креираш стартап?“ које ће се одржати у четвртак, 19. новембра у 20 часова у амфитеатару 015 на ФОН-у. У оквиру предавања биће представљен и Програм едукације студентата ФОН-а за развој стартапа.

Јанко Милуновић је резидент предузетник у ICT Hub-u i некадашњи студент ФОН-а, који је постао успешан предузетник пре тридесете и кроз лични пример ће одговорити на питања:

• Шта је то стартап?
  • Како добити идеју за стартап?
  • Како да валидирам своју идеју?
  • Који су први кораци?
  • Шта чини добар тим?
  • Како се издвојити из конкуренције сличних решења?
  • Шта ако мој стартуп не успе?

Имаћеш прилику да чујеш како да покренеш свој посао док си још на студијама и питаш све што те занима о стартап свету.

Ово предавање, организовано заједно са студентским организацијама на ФОН-у ЕSTIEM, AIESEC и ФОНИС, је само увод у могућност да похађаш бесплатан програм током ког ћеш да добијеш сву неопходну помоћ и подршку да развијеш своју идеју у одрживи пословни модел. Детаље о начину пријаве за програм сазнаћете на предавању.

Линк за пријаву за слушање предавања

КО ЈЕ ЈАНКО?

Јанко Милуновић је тренутно пројектни менаџер највећег стартап такмичења на Балкану „Pioneers of the Balkans“. Претходно је био задужен за пословни развој и менаџмент иновација у услугама дигиталног банкарства у Sberbank Serbia. Експерт је за савремено онлајн банкарство и развој wеб канала продаје. Његово искуство укључује и рад у компанији Sony (пројекти у областима eCommerce и Professional). Један је од оснивача и Head of Strategy & Biz Dev компаније Brainstorm LLC.

FON Janko Milunovic-2