Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а освојили прво место на такмичењу у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Чланови Case Study Club ФОН-а: Kристина Kнежевић, Ања Kопривица, Андреа Московљевић и Немања Јевтовић под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су прво место на такмичењу у решавању студије случаја из односа с јавношћу на конференцији PRilika 2015 у петак 13. новембра. Решавали су студију случаја на који начин подићи свест у јавности о технолошким и друштвеним достигнућима компаније Теленор за својих 10 година у Србији као и увођење пројекта дигиталног описмењавања младих. Организатор такмичења било је Друштво Србије за односе с јавношћу (ДСОЈ). У финалу је учествовало укупно шест тимова из целе Србије. Студенти су похваљени за анализе и предлоге који су предложени на стратешком нивоу, презентацију као и тимски рад. Честитамо им на сјајном резултату!