Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а у финалу светског такмичења у решавању студије случаја Ace the Case 2016

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Лазар Ђелић, Стефан Игњатовић и Бранислав Бандић победници су националног такмичења у решавању студије случаја Ace the Case које је организовала ревизорска кућа КПМГ.

Студенти су решавали студију случаја три сата на тему дефинисања пословне стратегије за авио индустрију – избор и приоритизација регионалних тржишта са детаљним планом имплементације и финансијском анализом. Студенти су бранили своје решење пред стручним жиријем. Овим резултатом обезбедили су учешће на светском финалу које ће се одржати у Дубајиу од 10 до 15. априла 2016. године, као представници Србије. Тамо ће наступати преко 40 држава. Честитамо студентима и тиму ментора са ФОН-а на сјајним резултатима и захваљујемо се компанији КПМГ која сноси трошкове одласка на такмичење!