Почетна / Вести насловна страна / ФОН доделио годишње награде

ФОН доделио годишње награде

На традиционалној новогодишњој прослави декан ФОН-а, проф. др Милија Сукновић је доделио награде студентима и  компанијама, за постигнуте резултате, подршку Факултету и за посебно ангажовање и афирмацију Факултета.

За постигнуте високе резултате на домаћим и међународним такмичењима у решавању студије случаја током претходне школске године, награде су примили: Маша Сретеновић, Катарина Мирковић, Ивана Илић, Лазар Ђелић, Никола Шурлан, Ђорђе Петровић и Иван Девеџић.

За финансијску подршку студентским екипама на међународним такмичењима и регрутовање талентованих студената награђене су следеће компаније: Coca-Cola, Philip Morris и Straus Adriatic.

За успешну сарадњу, значајан допринос и подршку у досадашњем развоју Факултета награде су примили: Raiffeisen bank, DHL и Метро.

За највећи број остварених студентских пракси у школској 2014/15. години награђени су: Телеком, Инфостан, Пошта Србије, Градска управа – Град Београд, Assecco, Енергопројект, Banca Intesa, E Smart Systems.

Захвалницу за скулптуру торзо примио је донатор Милосав Милојевић.

За постигнуте високе резултате ученика на пријемном испиту, признања су припала Ужичкој гимназији и Земунској гимназији.

Metro-2 zemunska-2