Почетна / Студенти / Актуелности / Пријаве за пројекат Знањем против Марфија су отворене

Пријаве за пројекат Знањем против Марфија су отворене

ФОН-ов центар за развој каријере организује пети по реду пројекат Знањем против Марфија. Основна идеја овог семинара је да се студенти упознају са концептом јавног наступа, науче како да савладају страх и сазнају од предавача које се све непредвидиве ситуације могу догодити током јавног наступања.

Знањем против Марфија ће се одржати 12. децембра 2015. године, у просторијама Општине Стари град, и 13. децембра, на Факултету организационих наука.

Првог дана студенти ће бити у прилици да слушају предавања угледних стручњака чија професија захтева јавно наступање.  Предавања ће држати:

• Славко Белеслин, новинар,
  • Виктор Савић, глумац, са Владимиром Трифуновићем и
  • Мирјана Беара, психолог.

Поред предавања, биће одржана и панел дискусија на тему „Марфи у јавном наступу“ у којој ће учествовати: Тамара Властелица Бакић, Бојан Перић, Борис Теодосијевић, Јелена Цице и Катарина Мирковић.

Други дан учесници ће моћи да се практично опробају у јавном презентовању и добију конкретне савете како да унапреде свој наступ, на радионицама које ће држати: Наташа Малиновић из Београдске отворене школе и Драгољуб Матић са Института НЛП.

Сви заинтересовани за учешће у пројекту могу се пријавити до 9. децембра. Пријавне формуларе и више информација о пројекту можете пронаћи на званичном сајту ФОН-овог центра за развој каријере.