Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а освојили прво и друго место на националном ЕY такмичењу у решавању студије случаја

Студенти Case Study Club ФОН-а: Филип Камберовић, Мома Ковачевић, Тања Илић освојили су прво место, док су Никола Миљановић, Милица Максимовић и Ана Џагић освојили друго место на такмичењу у решавању студије случаја “Learn Today – Lead Tomorrow“ које је организовала ЕY Serbia у понедељак 30. новембра 2015 године.

Студенти су наступали у финалу у коме је наступало 9 тимова из целе Србије а решавали су студију случаја из области банкарства. Жири се састојао од 22 члана, а чинили су га представници ЕY Serbia, експерти из праксе водећих компанија из Србије и професори са различитих универзитета. Студенте су припремали ментори Case Study Club ФОН-а: проф. др Весна Дамњановић, Милош Милосављевић, Бранислав Бандић и Ивана Илић. Честитамо им на сјајном резултату!