Почетна / Студенти / Актуелности / Десети, јубиларни, „Case Study Show“

Десети, јубиларни, „Case Study Show“

Студентска организација ESTIEM LG Beograd десети пут заредом организује пројекат „Case Study Show“, који ћете се одржати на Факултету организационих наука  и у Народној банци Србије у периоду од 10. до 12. марта.

„Case Study Show“ је манифестација такмичарског карактера која пружа идеалну прилику свим младим, амбициозним и мотивисаним студентима да закораче у свет реалног пословања и своје знање примене у пракси.

Студенти свих факултета, Универзитета у Београду, могу 10. и 11. марта посетити Факултет организационих наука, где ће се одржати „Company Fair, мини „сајам запошљавања“, који студентима пружа могућност да разговарају са представницима компанија учесница и оставе своју биографију ради могућности посета компанији, разговора за посао или потенцијалног запослења.

Прва два дана пројекта одржаће се на Факултету организационих наука и резервисана су за презентације „Business Case“-a, где ће се такмичари, подељени у тимове, презентовати своје решење претходно задатих студија случаја од стране златних партнера – „Air Serbia“, „Mercator“, „Devana Technologies“, „Japan Tobacco International“, „Coca–Cola Hellenic“, „Roche“ и  „Mozzartна српском и енглеском језику. Своје решење презентују у присуству представника компанија, медија и осталих студената. Најбоље и најиновативније тимове очекују вредне награде.

Паралелно са „Business Case-ом, одржаће се и „Case Room“,  кроз који ће учесници бити у прилици да на креативан начин реше краћи пословни проблем из праксе сребрних партнера – „Opel Srbija“, „Delhaize Serbiaи „Telekom Srbijaкао и свих златних партнера.

Трећи дан пројекта одржаће се у Народној банци Србије и биће намењен за „Speed Dating“, који пружа прилику свим заинтересованим студентима да се кроз форму кратких интервјуа, представе водећим компанијама на домаћем тржишту. Поред златних и сребрних партнера, учесници ће бити у прилици да се представе и бронзаним партнерима – „EY“, „Opticus“, „TeleSign“.

Пројекат окупља око себе младе људе различитих вештина и интересовања, који су спремни да заједничким снагама у тимском раду дођу до најбољег решења.