Почетна / Вести насловна страна / Међународни инфо дан 2016

Међународни инфо дан 2016

Услед великог интересовања студената и пораста могућности за студирање и усавршавање у иностранству, а на иницијативу Студентског парламента, Факултет организационих наука организује пети по реду Међународни инфо дан у среду, 09. марта 2016. године.

Циљ догађаја је информисање студената основних, мастер и докторских студија, наставника, сарадника и ненаставног особља о постојећим програмима размене, могућностима финснирањa мобилности, наставка студија, обављања праксе, усавршавања и спровођења истраживања у иностранству. Учесници програма су представници релевантних институција, међународних и домаћих организација, културних центара, фондација, студентских организација и други.

Концепт догађаја:

• 11:00 – 15:00 презентација учесника на инфо штандовима у холу Факултета
  • 12:00 – 14:00 презентације актуелних програма у амфитеатру Б103

Учесници:

• Универзитет у Београду, Одељење за међународну сарадњу (http://mobion.bg.ac.rs/)
  • Фондација Темпус, Еразмус+ канцеларија у Србији (програми Еразмус+ и Ceepus)
  • Француски институт у Србији
  • ДААД – Немачка служба за академску размену