Почетна / Вести насловна страна / Отворени конкурси за мобилност студената, наставника и административног особља кроз програм Еразмус +

У оквиру програма Еразмус +, кључне акције 1, студенти, наставници и административно особље Факултета организационих наука могу конкурисати за размену на неколико универзитета у Европи:

1. Université Paris-Est Créteil Val de Marne, Créteil, France – само за студенте и запослене ФОН-а
  2. Masaryk University, Brno, Czech Republic
  3. Heidelberg University, Heidelberg, Baden-Württemberg, Germany
  4. University of Bamberg, Bamberg, Germany
  5. University of Nottingham, Nottingham, United Kingdom
  6. Middlesex University, London, United Kingdom
  7. University of Žilina, Žilina, Slovakia
  8. University of Helsinki, Helsinki, Finland
  9. Vilnius University , Vilnius, Lithuania

Мобилност на Универзитету у Источном Паризу је доступна само за Факултет организационих наука, док на остале универзитете могу конкурисати студенти и запослени свих факултета Универзитета у Београду. Конкурси за наведене универзитете се отварају више пута у току године. Тренутно отворене конкурсе можете видети на платформи: http://mobion.bg.ac.rs/ коју је Универзитет у Београду посебно креирао за програм мобилности кроз Еразмус+.