Почетна / Студенти / Актуелности / Почиње фестивал маркетинга ФОНкламе

Почиње фестивал маркетинга ФОНкламе

У понедељак 14. марта у биоскопу Cineplexx у ТЦ Ушће свечано ће бити отворен девети по реду фестивала маркетинга ФОНкламе. Поред званичног отварања и најзанимљивијих реклама из 2015. године, посетиоци ће те вечери уживати и у stand up наступу Филипа Угреновића.

У организацији ФОН-овог центра за развој каријере, ФОНкламе ће трајати у периоду од 14. до краја марта и састојаће се од вечери реклама, едукативног дела, такмичарског дела и журке затварања. На фестивалу могу учествовати студенти Београдског универзитета. За учешће на едукативном или такмичарском делу студенти ће добити сертификат.

Како традиција налаже, фестивал је и ове године хуманитарног карактера. Средства која буду прикупљена продајом карата за вече реклама и журку затварања биће уплаћена фондацији ,,Подржи живот”.

Улазнице за вече реклама су доступне на штанду ФОН-овог центра за развој каријере на Факултету организационих наука.

Едукативни део фестивала ове године ће 19. марта на Факултету организационих наука угостити предаваче који ће са студентима поделити своја знања и искуства на тему: ,,Видео – тренд дигиталног оглашавања”. Међу предавачима ће бити: Екипа ,,Дневњака”, Драган Варагић и Владимир Ћосић. Поред предавања биће организована панел дискусија на тему ,,Видео реклама на интернету VS реклама на ТВ” у којој ће учествовати: Данило Дабић – Звогањ, Предраг Симић, Александра Гарић, Петар Васић и Владимир Марковић Looney. Пријаве за учешће на едукативном делу почињу 10. марта и трајаће до 16. марта до поноћи на сајту ФОН-овог центра за развој каријере.

Након Едукативног дела биће организован такмичарски део на коме ће студенти имати прилику да у пракси примене своја знања у решавању студије случаја коју задаје модни студио ,,Click”, организатоp Belgrade Fashion Wеек-а. Учесници ће проблем решавати у тимовима од по четири члана, а могу пријављивати индивидуално или тимски. Најбоље решење биће награђено праксом у модном студију ,,Click”, Такмичарски део ће се реализовати од 21. до 25. марта, а пријаве за учешће на овом делу фестивала почињу 15. марта и трајаће до 18. марта. Пријаве ће бити доступне на званичном сајту ФОН-овог центра за развој каријере.

За додатне информације посетите сајт ФОН-овог центра за развој каријере, а пратите и званичну facebook страницу фестивала ФОНкламе, као и twitter налог ФОН-овог центра за развој каријере.