Почетна / Студенти / Актуелности / Позив за учешће на Летњој школи на Охриду

Позив за учешће на Летњој школи на Охриду

Универзитет „Ћирило и Методије“ – Економски факултет у Скопљу у сарадњи са организацијом AIESEC Скопље организују летњу школу на тему: “ Make a Difference-Become a Leader by Enhancing Regional Cooperation through Customs Modernization ”.

Летња школа се одржава у периоду од 8. до 12. августа 2016. године на Охриду, Македонија. Укупан број учесника је 35 студената. Партиципација износи 250 еура (у цену је укључен смештај за 6 ноћења, храна, поклон пакет, предавања и радионице, транспорт од Скопља до Охрида). Сви заинтересовани студенти који се пријаве до 15. јуна имају могућност да партиципацију плате у износу од 150 еура.

Факултет организационих наука као партер Економског факултета из Скопља има могућност да номинује два студента. Заинтересовани за повлашћену цену могу послати мотивационо писмо и CV  на енглеском језику до 13. јуна 2016. године на international@fon.bg.ac.rs.