Почетна / Студенти / Актуелности / Олимпијски Комитет Србије (ОКС) и Европска Невладина Спортска Организација (ENGSO Youth) расписују конкурс за практиканте

Олимпијски комитет Србије је водећа невладина и непрофитна спортска организација у Србији, са 38 националних спортских асоцијација. Олимпијски комитет Србије негује и промовише основне принципе и вредности. Главно поље деловања је спорт, чија се друштвена димензија сматра моћним средством за промоцију и развој кључних идеја и порука.

Олимпијски комитет Србије блиско сарађује са водећим глобалним спортским организацијама попут МОК-а, ЕОК-а, АНОК-а, ИКМГ-а, ЕНГСО-а, националним олимпијским комитетима, образовним и истраживачким установама и институцијама и водећим светским компанијама.

Више информација о отвореним позицијама за студенте ФОН-а, можете видети овде.

sp-logo oks