Почетна / Вести насловна страна / Уручене дипломе Мидлсекс универзитета дипломцима IB&M мастер програма

Уручене дипломе Мидлсекс универзитета дипломцима IB&M мастер програма

У среду, 19. октобра 2016. године, на Факултету организационих наука одржана је церемонија доделе диплома дипломцима мастер студијског програма International Business and Management. Дипломе је уручио господин Sukhbinder Barn, линк тутор са Универзитета Мидлсекс. Господин Sukhbinder Barn се обратио присутнима и представио Универзитет Мидлсекс и сарадњу коју успешно остварују са ФОН-ом.

Испред Факултета организационих наука присутне је поздравила доц. др Сања Маринковић, продекан за међународну сарадњу која је честитала студентима.
Проф. др Маја Леви Јакшић, руководилац програма се обратила исказујући задовољство резултатима сарадње две институције и пожелела дипломцима и будућим студентима још много успеха у раду.

dscn0003_ibm