Зашто баш AIESEC?

Ове јесени имаш прилику да постанеш део највеће међународне студентске организације AIESEC, која је уједино и најстарија организација на овом факултету. У петак, 28. октобра, од 18 сати у сали 105 на ФОН-у можеш сазнати шта значи бити члан AIESEC-а и које прилике ти се пружају.

AIESEC је основан 1948, са жељом да повеже младе из читавог света како би се разбијањем предрасуда спречиле нове катастрофе попут Другог светског рата. Од тада, кроз организацију је прошло више од милион чланова, а већина њих се данас налази у великим компанијама, стартапима или политичкој сцени света.

Као будући члан, могао би да радиш у областима маркетинга и корпоративних односа, што би свакако допринело твом професионалном развоју. Ипак, иако доста помаже томе, AIESEC није место где се ради само на личној каријери.

Већ деценијама остварујемо позитиван утицај на друштво у Србији. Сарађујући са највећим компанијама, трудимо се да подстакнемо предузетнички дух код младих. Зато сматрамо да су студенти ФОН-а један од кључних фактора у побољшању ситуације у земљи.

Уколико желиш шансу да покажеш шта све можеш, пријави се на линку и видимо се у петак!

И, да, зашто баш AIESEC? Јер је једино место где кроз свој напредак видиш и напредак других.