Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а победници у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Студенти ФОН-а победници у решавању студије случаја из односа с јавношћу

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Наташа Владисављевић, Тијана Стаменковић, Јована Малешевић и Мома Ковачевић под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су прво место на националном такмичењу у решавању студије случаја из односа с јавношћу на конференцији PRilika 2016 у петак 2. децембра 2016. године.

Решавали су студију случаја на који начин дефинисати интерну стратегију комуникације ка запосленима која обухвата преношење нових вредности компаније Ahold Delhaize у Delhaize Srbija.

Организатор такмичења било је Друштво Србије за односе с јавношћу (ДСОЈ). У финалу је учествовало укупно десет тимова из целе Србије. Студенти су похваљени за предлоге који су предложени на стратешком нивоу, презентацију као и тимски рад.

Честитамо им на сјајном резултату!