Почетна / Вести насловна страна / Лекција о предузетништву са Кембриџа

Лекција о предузетништву са Кембриџа

У четвртак 2. марта предавање је одржао професор Сајмон Стокли (professor Simon Stockley), један од водећих предавача из области предузетништва. Професор Сајмон Стокли је један од креатора Кембриџовог МБА програма који је према Financial Times-у у 2017. години рангиран међу топ 5 светских МБА програма.

Предавање је одржано на иницијативу иницијативу Сер Пола Џаџа (Sir Paul Judge) и проф. др Маје Леви Јакшић, као наставак сарадње Џаџ пословне школе (Judge Business School), Универзитета Кембриџ и ФОН-а. Професор је пред пуним амфитеатром Б009 представио тему “Crafting business models”, а након тога је посетио и Истраживачко-развојни центар ФОН-а, где је са представницима Факултета дискутовано о даљој сарадњи и механизмима развоја предузетништва на Факултету организационих наука.