Почетна / Вести насловна страна / Одржано гостујуће предавање на тему Introduction to Software Architecture

Одржано гостујуће предавање на тему Introduction to Software Architecture

Проф. др Ненад Медвидовић са Катедре за рачунарске науке University of Southern California-USC, из Лос Анђелеса, одржао је гостујуће предавање на тему Introduction to Software Architecture, у петак 10. марта у 20:00 часова на Факултету организационих наука. На иницијативу доц. др Сање Маринковић, продекана за међународну сарадњу, професор Медвидовић је био гост на мастер програму Катедре за софтверско инжењерство ФОН-а.
Предавању су присуствовали студенти мастер и основних студија, као и запослени ФОН-а заинтересовани за ову тему.

viber-image2

Професор Медвидовић је члан Института за истраживање софтвера, Универзитета Калифорније, Ирвин, директор SoftArch Laboratory на USC. Своје основне, мастер и докторске студије завршио је у САД, аутор је великог броја публикација и високо цитиран истраживач у својој области. Биографија професора Медвидовића доступна је на http://sunset.usc.edu/~neno/.

viber-image