Почетна / Вести насловна страна / Награда града Београда за стваралаштво младих у области науке

Награда града Београда за стваралаштво младих у области науке

Урош Јовановић, студент Факултета организационих наука, добитник је Награде града Београда за 2016. годину за стваралаштво младих у области науке, за научни рад “Утицај бављења спортом, академских перформанси и демо-бихејвиоралних карактерситика на задовољство животом међу студентском популацијом”.

Градоначелник Београда, Синиша Мали и председник Скупштине града, Никола Никодијевић уручили су 18. априла 2017, у Старом двору, Награде града Београда лауреатима у 19 области за 2016. годину. Научни рад је објављен у међународном часопису Applied Research in Quality of Life, у издаваштву Спрингера, заједно са Драганом Бјелицом, асистентом на Катедри за менаџмент и специјализоване менаџмент дисциплине.