Почетна / Студенти / Актуелности / Истраживачко-развојни центар расписује конкурс за учешће студената на пројекту: Развој софтверског система за симулацију вођења пројекта.

Отворен је конкурс за пријаву студената за учешће на пројекту Развој софтверског система за симулацију вођења пројекта, у организацији чланова Центра за управљање пројектима, Лабораторије за софтверско инжењерство и Истраживачко-развојног центра ФОН-а.

Циљ пројекта: Развој софтверског система за симулацију вођења пројекта кроз учење Јава технологија за развој софтверског система и упознавање начина како се развија софтверски систем у тиму.

Теме које пројекат покрива: Развој софтверског система, управљање софтверским пројектом, симулација вођења пројекта.

Услови: Студенти смера за информационе системе и технологије (трећа и четврта година студија). Пријаве у тиму од најмање 2, а максимално 4 члана.

Трајање пројекта: 3 месеца
Пријава: Рок за пријаву тимова је 26.11.2017. године путем онлајн форме.

За све информације послати мејл на irc@fon.bg.ac.rs.