Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а први у решавању студије случаја на Сајму за омладинско предузетништво

Студенти Case Study Club-а ФОН-а освојили су два прва места на националном такмичењу у решавању студије случаја у оквиру „Сајма за омладинско предузетништво“ који је трајао од 13. до 15. децембра 2017. године, под организацијом Привредне коморе Србије, која је подржала иницијативу Привредног форума младих.Студије случаја су задале компаније Asseco на тему Е-трговина у својству унапређења пословања конвенционалних малих бизниса, и USAID Програм за конкурентну привреду, на тему „Како представити српску храну на страним тржиштима?“

Тим који је победио у решавању студије случаја за компанију Asseco чинили су: Миља Радосављевић, Милош Благојевић, Љубица Стојановић и Срећко Гутић. Друго место освојио је тим ФОНа у саставу: Ана Јаћимовић, Милош Герун, Јелена Поповић и Марина Крак. Тимстудената ФОН-а: Нина Ђелић, Урош Травица, Соња Субошић и Филип Дрешевићподелио је прво место са Факултетом техничких наука у решавању студије случаја за USAID Програм за конкурентну привреду. Честитамо им на сјајном резултату!