Почетна / Вести насловна страна / Студенткиње ФОН-а победом на регионалном маркетинг такмичењу у решавању студије случаја обезбедиле пласман се на светско такмичење у Лондону

Студенткиње Case Study Club-а ФОН-а: Kристина Ракуљ, Вања Попов и Миља Радосављевић под менторством проф. др Весне Дамњановић и Ање Kопривице победиле су на регионалном маркетинг такмичењу у решавању студије случаја које се одржало 16.марта 2018. године у Прагу. Студенткиње су представиле иновативно маркетинг решење за нове канале продаје и комуникацију ка младој популацији за студију случаја Ben & Jerry’s и победиле тимове из Румуније, Мађарске, Грчке и Чешке. Овом победом обезбедиле су учешће на светском такмичењу у Лондону, где ће представљати победнике региона Централне и Источне Европе, које ће се одржати у априлу 2018. године. Честитамо им на сјајном резултату и желимо им пуно успеха!