Почетна / Вести насловна страна / Студенткниње ФОН-а победнице националног маркетинг такмичења у решавању студије случаја за компанију Unilever

Студенткиње Case Study Club -a Факултета организационих наука: Kристина Ракуљ, Вања Попов и Миља Радосављевић, под менторством професорке др. Весне Дамњановић и Ање Kопривице, победиле су на националном нивоу и квалификовале су се за регионално такмичење Централно-Источне Европе које ће се одржати у Прагу, 16. марта 2018. године.

Студенткиње су решавале студију случаја за компанију Unilever и њихов познати бренд сладоледа– Ben and Jerry’s, у оквиру светског такмичења Future Leaders League. Њихов задатак је био да осмисле иновативне канале продаје и маркетиншке активности усмерене ка генерацији Y, како би се повећала свест о бренду Ben and Jerry’s и повећала његова продаја. Победник у Прагу се даље квалификује на светско првенство које ће се одржати у Лондону у априлу. Честитамо им и желимо много среће и успеха!