Почетна / Вести насловна страна / SymOrg Case Study Hackathon 2018 – Crack the Case & Code in nature’s mode

SymOrg Case Study Hackathon 2018 – Crack the Case & Code in nature’s mode

Факултет организационих наука у сарадњи са Националном алијансом за локални развој (НАЛЕД) организује студентско такмичење у решавању студије случаја и програмирању, SymOrg Case Study Hackathon 2018. Такмичење се одржава у оквиру Интернационалног симпозијума организационих наука SymOrg 2018, на Златибору, 7. и 8. јуна.

На SymOrg Case Study Hackathon-у учествоваће 6 тимова који буду били изабрани након селекционог процеса. По први пут, тимови за ово такмичење ће бити интердисциплинарни, од којих ће 3 члана бити програмери а 2 члана студенти са искуством у решавању пословних студија случаја. На такмичење се могу пријавити сви студенти старости од 19 до 26 година. За све изабране тимове обезбеђен је превоз, смештај и исхрана.
Пријава за SymOrg Case Study Hackathon 2018 омогућена је путем онлајн форме, до среде 23. маја у 12 часова. Форму за пријаву, наградни фонд и све додатне информације могу се пронаћи на званичној страници пројекта.
SymOrg Case Study Hackathon подржали су Влада Републике Србије, Министарство финансија – пореска управа и Швајцарска агенција за развој и сарадњу (СДЦ).