Почетна / Вести насловна страна / Студенти ФОН-а победници маркетинг такмичења Coke CHALLENGE 2018 у решавању студије случаја

Студенти Case Study Cluba ФОН-а: Јелена Брадић, Давид Лазић, Kристина Бонџић, Kристина Дабић и Маја Јовановић под менторством проф. др Весне Дамњановић победили су 10. децембра 2018. године на финалу такмичења у решавању студије случаја Coke CHALLENGE 2018. Задатак студије случаја односио се на позиционирање бренда и развој маркетинг и продајног плана у области газиране воде на тржишту Србије.

Студенти су похваљени за анализу, предложена решења, презентацију као и одговоре на питања стручног жирија. Такмичење је организовала Coca-Cola Hellenic Србија у сарадњи са Истраживачко развојним Центром ФОН-а и другим факултетима из Србије. Честитамо!