Почетна / Вести основне студије / Конкурс за мобилност студената на Универзитету Балеарских острва

Конкурс за мобилност студената на Универзитету Балеарских острва

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 2 студента основних студија у трајању од по 5 месеци на Универзитету Балеарских острва (University of the Balearic Islands), Шпанија, у оквиру програма Еразмус+, КА1. Конкурс је расписан за мобилност у зимском семестру школске 2019/20. године и доступан је следећим факултетима: Филолошком факултету (023 Languages), Факултету политичких наука (031 Social and behavioural sciences), Факултету организационих наука (041 Business and administration), Електротехничком факултету (061 Information and Communication Technologies (ICTs)), и Машинском факултету (071 Engineering and engineering trades).

Пријава на конкурс траје до 23. маја 2019. године у 14:00 часова и доступна је на платформи  http://mobion.bg.ac.rs/opencalls.

Упутство за пријаву и припрему документације можете видети овде.