Почетна / Студенти / Актуелности / Конкурс за студентску праксу у НАЛЕД-у.

Конкурс за студентску праксу у НАЛЕД-у.

НАЛЕД, највећа приватно-јавна асоцијација у Србији која окупља више од 300 чланова из редова привреде, општина и организација цивилног друштва у циљу стварања бољих услова за живот и рад у нашој земљи, расписује конкурс за стручну праксу на две позиције.

Одлична позиција за старт каријере амбициозних кандидата који желе своје прво искуство градити у области маркетинга и то у глобално водећој аутомобилској корпорацији на свету (Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance).

Особа на овој позицији:

– Припрема информације за мрежу – маркетиншке кампање / подршка маркетинг координатору

– Комуницира са клијентима

– Израђује фактуре за потврде произвођача

– Издаје сертификате за увозна и половна возила

– Издаје сертификате за потребе јавних набавки

– Комуницира са Агенцијом за безбедност саобраћаја и Ауто мото савезом Србије

– Шаље дневну поште

– Штампа и разврстава папирну документацију

Потребна знања и вештине:

-4. или 5.година Факултета организационих наука

-Одлично знање енглеског језика у говору и писму