Почетна / Вести докторске студије / Конкурс за мобилност студената на Универзитету у Гисену

Конкурс за мобилност студената на Универзитету у Гисену

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 7 студента основних студија у трајању од по 6 месеци за области размене 0222 History and archaeology, 023 Languages, 0541 Mathematics, 1014 Sports и 3 студента основних, мастер или докторских студија у трајању од по 5 месеци за области размене 042 Law, 041 Business and administration, 0311 Economics, 0312 Political sciences and civics на Универзитету у Гисену (University of Giessen), Немачка, у оквиру програма Еразмус+, КА1. Конкурс је расписан за мобилност у летњем семестру школске 2019/20. године и доступан је студентима Филолошког, Правног, Економског, Филозофског, Математичког, Факултета за спорт и физичко васпитање, Факултета политичких наука и ФОН-а.

Пријава на конкурс траје до 21. октобра 2019. године и доступна је на платформи  http://mobion.bg.ac.rs/opencalls.

Упутство за припрему документације можете видети овде.