Почетна / Студенти / Актуелности / Coca-Cola HBC те позива на Coke Challenge business case такмичење!

Coca-Cola HBC те позива на Coke Challenge business case такмичење!

Coke Challenge је прилика да своје знање и вештине тестираш кроз рад на реалном business case-у, као што је улазак наше компаније у тотално нову категорију пића. Ако волиш изазове, тимски рад и такмичарског си духа, ово је права ствар за тебе!

Ако си завршна година основних студија или студент мастер студија, окупи екипу и дођите на уводну презентацију на којој ћете добити више информација о самом business case-у, а имаћете прилику и да се пријавите.

Презентација ће се одржати 04.03.2020. у 8:15 часова, у сали 201 Факултета организационих наука и отворена је за све студенте завршне године основних студија и мастер студија.

FYI – Rise Management Trainee програм ове године неће имати отворене пријаве, па је учешће у Coke Challengе-у забаван начин да будеш укључен-а у процес селекције.

Coke Challenge FON poziv na predavanje