Почетна / Студенти / Актуелности / 3rd Student Gaidar Academic Conference (SG-3)

3rd Student Gaidar Academic Conference (SG-3)

У оквиру Савеза удружења за развој менаџмента у растућим економијама, позивамо студенте свих нивоа студија и запослене на Факултету да учествују на трећој академскох конференцији 3rd Student Gaidar Academic Conference (SG-3)  коју организује Институт за пословну администрацију (Institute of Business Administration RANEPA, Russia).

Конференција ће бити одржана у периоду од 9-10. априла 2021., а тема ове конференције је How the Best in People will Make the Worst of Times Livable: Science and Responsible (Management) Education to Shape the Future.

Рок за пријаву је 15. март, а више информација о конференцији и условима учешћа можете преузети на линку.