Почетна / Студенти / Актуелности / Обуке у компанији Generali Osiguranje

Обуке у компанији Generali Osiguranje

Компанија Generali Osiguranje Srbija a.d.o. организује бесплатне обуке за студенте Факултета организационих наука. Сви студенти који су заинтересовани за теме Изузетност у послу и Асертивна комуникација могу да се пријаве.

Термини обука:

• 01.04., 18:15-20:15 Корак даље – изузетност у послу (први део тренинга)
  • 02.04., 18:15-19:30 Корак даље (други део тренинга)
  • 09.04., 18:00-20:00 Асертивна комуникација

Циљ тренинга:

Корак даље- Изузетност у послу јесте савладавање алата и техника које ће ти помоћи да дефинишеш своје потенцијале за пословни развој као и да креираш прецизан план како да ове потенцијале достигнеш.

Асертивна комуникација јесте овладавање стратегијама које ће ти омогућити да успоставиш квалитетније породичне, пријатељске и пословне односе. Овај тренинг омогућава успостављање односа са собом и другима уз поштовање свих актера у овом процесу.

Максималан број полазника је 18, а студенти се на ове тренинге могу пријавити на линковима у наставку.

Пријаве су отворене до 30.03.2021. до 12 часова.