Почетна / Студенти / Актуелности / Webiz – водећи промотер најутицајнијих занимања у дигиталном окружењу упућује фестивалски позив Универзитетима Србије

Webiz  фестивал позива представнике Универзитета у Србији као и све заинтересоване студенте да испрате Webiz септембарски програм и да се током два фестивалска дана упознају са разноврсним едукативно – информативним садржајем.

Београд постаје централно место новог фестивалског формата!

16. и 17. септембра у пријатном амбијенту престоничког евент центра Just & Lobby, Webiz фестивал ће угостити многобројне представнике медија, најутицајније говорнике из актуелних занимања 21. века, као и све поштоваоце едукативног садржаја.
Kомплетан садржај предстојећег фестивалског програма можете да погледате на следећем  линку , док се на Webiz инстаграм профилу кандидати могу боље упознати са програмским активностима и учесницима предстојећег фестивала.

Услед неизвесне епидемиолошке ситуације, овај догађај биће организован уз поштовање свих превентивних епидемиолошких мера.