Почетна / Студенти / Актуелности / LUKOWA Acadеmy 2021 – Позив за пријаву

LUKOWA Acadеmy 2021 – Позив за пријаву

LUKOWA Group представља глобални конгломерат сачињен од 12 компанија са активностима, пре свега, у оквиру прехрамбене индустрије, биотехнологије и финансијских технологија, некретнина и инвестирања.

LUKOWA Academy је бесплатан тренинг програм, који се састоји од практичних радионица и такмичења у решавању студије случаја. Основни циљ програма је да студенти, кроз серију радионица, унапреде постојећа знања и вештине и примене их у решавању пословне студије случаја. Цео програм је организован на енглеском језику и осмишљен је за студенте завршних година основних и мастер студија на ФОН-у,  Економском, Пољопривредном факултету, ТМФ-у и ФТН-у.

Након успешно завршене академије сви учесници добијају сертификат, док ће они најуспешнији добити прилику за плаћену праксу или запослење у швајцарској компанији LUKOWA Group која послује на светском тржишту.

Позивамо студенте да се придруже ИНФО дану, где ће имати прилике да сазнају све о академији од представника компаније и прошлогодишњих учесника, који ће радо одговорити на сва студентска питања.

ИНФО дани ће се одржати онлајн, путем платформе Microsoft Teams, дана 11.10. у 18.30 сати и дана 12.10. у 16.30 сати.

Регистрацију за ИНФО дане извршити преко https://bit.ly/3zG0lgh.

За више информација, програм и пријаву на LUKOWA Academy можете посетити веб страницу lukowa.com/academy/application2021

Пријаве су отворене до 17. октобра.

luac-1