Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се за програм менторске подршке компаније BAT

Пријави се за програм менторске подршке компаније BAT

У току је студентски конкурс за програм менторства у склопу компаније BAT под називом Meet Your Mentor .

Meet Your Mentor je програм креиран ради пружања менторске подршке младима у области запошљавања и каријерног развоја. Базира се на повезивању студената са једним од сениор менаџера ове компаније, који затим преносе своје искуство и усмеравају студенте у њиховим каријерним плановима кроз четири онлајн састанка/сесије. Последња сесија је организована као симулација разговора за посао, након ког студенти од ментора добијају детаљне повратне информације.

Идеја је пружити студентима квалитетан темељ за њихово будуће запослење и прилику да кроз повезивање са менторима стекну непосредно искуство и конкретне савете везане за њихове каријерне планове.

Рок за пријаву на конкурс је 21. октобар 2021.

Пријаву можете обезбедити слањем мотивационог писма и биографије на следећу мејл адресу: nevena_matejic@bat.com или пријавом преко огласа на платформи Инфостуд.

oglas-infostud