Почетна / Студенти / Актуелности / Одлука о расписивању конкурса за доделу стипендија Фондације Косте Мигрића за школску 2021/2022 годину

Расписује се Конкурс за доделу три стипендије најбољим студентима Универзитета у Београду, за школску 2021/2022 годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти уписани први пут у текућој школској години на основне студије Универзитета у Београду, чије се школовање у школској 2021/2022 години финансира из буџета Републике Србије и који нису губили ниједну годину током студија, уз максималну ефикасност током студирања.

Више информација о условима конкурса потражите овде.

Приликом пријаве на конкурс потребно је попунити следећа документа: пријава и изјава.