Почетна / Студенти / Актуелности / FON&EY Cyber Security предавање: Дигитална и технолошка трансформација, управљање технолошким ризицима и безбедност ИКТ

“Kако можете да будете етички хакери и помогнете банци? Kако да спречите преварне радње? Kако да помогнете компанији да промени себе?” су само неки од увида који ће бити отворени на предавању  са ЕY експертима.

У сарадњи Факултета организационих наука са партнерском компанијом E&Y, у среду, 25. маја 2022. године, са почетком у 13.00 сати, у сали Ц002, се организује предавање у домену технолошке трансформације, управљања технолошким ризицима и безбедношћу ИКТ.

Предавачи: Е&Y експерти и консултанти (Преглед у Агенди)

Упознајте Е&Y компанију у сасвим новом контексту кроз корисничке примере управљања и решавања изазова дигиталних промена и безбедности.

Предавање је отворено за студенте свих нивоа студија.

Пријава за лично присуство је путем линка отворена до 25. Маја 2022, а за online  путем линка: