Почетна / Студенти / Актуелности / Kомпанија BAT те позива да се пријавиш за учешће на глобланом такмичењу Battle of minds

Battle of Minds је глобално такмичење које се фокусира на проналажење најпаметнијих младих пословних умова из целог света како би решили један од 3 друштвена и еколошка изазова: Circular economy, Workplace digitalization и Blockchain business potential.

Студенти се састављају у тимове од 2 до 4 појединаца и смишљају идеје за одабрани изазов. Студенти пролазе кроз различите рунде на основу њихове идеје, презентације итд. На крају студенти имају прилику да освоје новчану награду како би реализовали њихову идеју и да добију стручну праксу у компанизи British Amertican Tobacco South-East Europe d.o.o. Beograd.

За више детаља о такмичењу посетите линк.