Почетна / Студенти / Актуелности / Вебинар: Како да се пријавите за CEEPUS размену?

Вебинар: Како да се пријавите за CEEPUS размену?

Поводом отварања конкурса за мобилности у оквиру CEEPUS програма, Инфо центар Фондације Темпус у уторак, 17. маја 2022. године у 16 часова организује једносатни вебинар намењен студентима и предавачима на државним високошколским установама у Србији заинтересованим за одлазак на размене у оквиру овог програма у академској 2022/23. години. Осим општих информација о програму, на вебинару ће, корак по корак, бити демонстрирано како се подносе пријаве за CEEPUS мобилности.

CEEPUS је средњоевропски програм универзитетске размене који студентима и академском особљу са државних високошколских установа из Србије омогућава стипендиране академске боравке у петнаест земаља средње и југоисточне Европе.

За пријаву учешћа потребно је попунити кратак пријавни формулар, најкасније до 17. маја у подне.