Почетна / Студенти / Актуелности / Компанија CCHBC те позива да се пријавиш за Coke Summership

Компанија CCHBC те позива да се пријавиш за Coke Summership

kv2022

Coke Summership представља идеалну летњу дозу знања, дружења и искуства која ће ти помоћи да се професионално усавршиш и стартујеш своју каријеру на прави начин!

Coke Summership је летњи програм праксе који компанија CCHBC организује већ 10. пут и кроз који је до сада прошло преко 260 младих, од којих се преко 70 њих запослило у компанији.

Овогодишњи Coke Summership трајаће у периоду од 11. јула до 19. августа 2022. године.

Током 6 недеља праксе радићеш са ментором на пројекту, одлазићеш на терен, присуствоваћеш различитим тренинзима и предавањима, што ће ти помоћи да унапредиш своје вештине и стекнеш релевантно искуство. Такође, моћи ћеш и да упознаш многе стручњаке из ове области и да чујеш о њиховом професионалном развоју, као и да се упознаш са различитим секторима у компанији.

• За Coke Summership програм можеш да се пријавиш ако си студент/киња завршне године или мастер студија било ког универзитета и имаш знање енглеског језика.
  • Пријаве су отворене од 16. маја до 12. јуна. 2022. године.

Формулару за пријаву можеш приступити овде.