Почетна / Студенти / Актуелности / EMPOWER IT – ХУМАНИТАРНИ ИТ ИЗАЗОВ ЗА СТУДЕНТЕ УЗ НАГРАДУ ЗА НАЈБОЉИ ТИМ

EMPOWER IT – ХУМАНИТАРНИ ИТ ИЗАЗОВ ЗА СТУДЕНТЕ УЗ НАГРАДУ ЗА НАЈБОЉИ ТИМ

manpowerEmpower IT изазов мотивише студентске тимове да креирају решења која могу унапредити и помоћи рад Центра за интеграцију младих. (Свратиште за децу, Београд)

Студентски тимови у чијем саставу је најмање 3 члана, имају задатак да заједно креирају иновативно идејно ИТ решење на задати изазов, уз учење и рад са менторима партнера пројекта. Сваки тим добија експерте у области ИТ, финанасија, правног саветника и представника организације.

Најбоље решење добија награду у износу од 150 000 РСД а учесници такмичења имаће прилику да остваре потенцијал сарадње са партнерима пројекта и менторима.

Овај студентски изазов, хуманитарног карактера покренула је компанија Manpower Srbija уз подршку партнера, Факултета организационих наука, удружења студената информатике  ФОНИС, компанија Levi9, TPASrbija и адвокатском канцеларијом Gecić law.

Више информација о такмичењу, менторима, изазову и наградама можете видети на линку. Позив за студентске тимове отворен је до 15.09.2022. и врши се путем линка.

Instagram    Ln    Fb