Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се на конкурс за стипендију у компанији Levi9

Пријави се на конкурс за стипендију у компанији Levi9

microsoftteams-image-2

IT компанија  Levi9 Technology Services је расписала конкурс за стипендије, који је отворен до 15. октобра. Сви заинтересовани студенти IT усмерења који по први пут уписују четврту или пету годину студија у академској години 2022/2023, а који су положили све испите из претходних година студија могу да се пријаве на конкурс.

Програм Levi9 стипендија поред финансијске подршке обухвата и запослење након завршетка студија. Стипендије ће се исплаћивати 10 месеци, од децембра 2022. до септембра 2023. Студенти током примања стипендије немају радну обавезу, али могу обавити обавезну студентску праксу у Леви9 уз менторство наших запослених.

До сада је кроз програм Levi9 стипендија у претходних 9 година прошло 52 студената, а многи од њих и даље развијају своје каријере у овој холандској компанији. Искуства некадашњих стипендиста можете да прочитате овде.

Levi9 је холандска компанија која пружа услуге развоја, имплементације, одржавања и тестирања софтвера међународним клијентима. Од 2005. године успешно послује у Србији, у Београду, Новом Саду и Зрењанину, а поред овог развојног центра постоје и центри у Украјини и Румунији.

Више детаља о стипендији доступно је на следећем линку, пријаве су онлајн а конкурс је отворен до 15. октобра 2022.