Почетна / Студенти / Актуелности / Селекција студената ФОН-а за светска такмичења у решавању студије случаја

Селекција студената ФОН-а за светска такмичења у решавању студије случаја

Центар за пословне студије случаја ФОН-а позива све заинтересоване студенте ФОН-а од прве до четврте године основних академских студија да се пријаве за селекцију за светска такмичења у решавању студије случаја.

Потребно је да пошаљете на маил: globalcasecompetitionfon@gmail.com до четвртка 27. октобра 2022.године:

• Биографију на енглеском језику (навести претходна искуства у пројектима, такмичењима),
  • Годину студија,
  • Ниво знања енглеског језика,
  • Kонтакт мобилни телефон и e-mail адресу.

Сви кандидати који се пријаве биће позвани на селекцију која ће се одржати у суботу 29. октобра 2022. године на ФОН-у од 09.00 сати.

Селекција кандидата ће бити реализована на енглеском језику и састојаће се из два дела. Први део представља писмени тест којим се тестирају знања из менаџмента и IT, бизнис логика кроз мини студије случаја и спремност за рад у тиму.

Kандидати који успешно прођу тест истог дана радиће индивидулано студију случаја и ко прође други круг постаје део Talen Case Competition Program који ће трајати од 31. октобра до 28. децембра 2022. године на ФОН-у.

Руководилац програма биће проф. др Весна Дамњановић са тимом ментора професора са ФОН-а и менторима из праксе.

Желимо вам пуно среће!