Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се за ЕY Академију за саветовање из области стратегија и корпоративних финансија

Која је улога жена експерата на пољу саветовања из области стратегије и корпоративних финансија?

ЕY Академија из области стратегија и корпоративних финансија је нови едукативни пројекат намењен студенткињама које желе да граде каријеру у понемутим областима.

ЕY Академија подразумева учешће у разним радионицама које ће одржати ЕY експерти из Пољске, Чешке Републике, Грчке, Малте, Србије, Украјине и других ЕY канцеларија широм Европе.

Академија је намењена студенткињама друге, треће и четврте године основних или мастер студија са одличним знањем енглеског језика.

Академија ће се реализовати у периоду од 02. до 14. децембра, од 16.00 до 17.30 сати, сваког дана, у оналјн формату на платформи MS Teams.

Рок за регистрацију је 28. новембар 2022. године, а линк за пријаву је доступан овде.