Почетна / Студенти / Актуелности / Њ.К.В. Принц Наследник Филип одржаће гостујуће предавање на ФОН-у

Њ.К.В. Принц Наследник Филип одржаће гостујуће предавање на ФОН-у

Његово Kраљевско Височанство Принц Наследник Филип одржаће гостујуће предавање на тему “Bitcoin vs Crypto: Understanding Digital Scarcity16. децембра на Факултету организационих наука у новој згради, у амфитеатру Д201 са почетком у 18.00 сати

Њ. K. В. Принц Наследник Филип је професионално опредељен за Bitcoin, који сматра неопходном надоградњом наслеђеног глобалног финансијског система. У октобру 2022. године постао је директор компаније JAN3 за дигиталну инфраструктуру која је фокусирана на проширење приступа Bitcoin технологији, са циљем да обезбеди могућност појединцима, аутономним регионима и сувереним нацијама, да имају користи и буду део слободног и отвореног финансијског система заснованог на Bitcoin-у.

Позивамо све заинтересоване студенте да се прикључе предстојећем предавању и искористе прилику да сазнају више о Bitcoin технологији.