Почетна / Студије / Мастер студије / Вести / Вести мастер студије / Пријави се за OTP YOUTH HUB тренинг програм који организује ОТП банка

Пријави се за OTP YOUTH HUB тренинг програм који организује ОТП банка

1092x1080

Наредна два месеца резервисана су за финансијску едукацију студената свих нивоа студија ФОН-а у сарадњи са ОТП банком и организацији ИРЦ-а.

За март су планиране четири радионице на којима ће студенти имати прилику да овладају методологијом Design Thinking-a, основама Data Science-a, вештинама креирања дигиталних производа, основама дигиталног маркетинга и начином на који се данас ове методологије користе за креирање финансијских производа у банкарству.

Знање стечено у мартовским радионицама студенти ће моћи да примене већ почетком априла, када следи DESIGN THINKING WEEK. Тимови ће имати прилику да дизајнирају корисничко искуство и пронађу најбоље решење за првог Youth Financial Digital Assistant-a, док ће 3 са најбољим решењима имати прилику да своје решење презентују члановима Извршног одбора ОТП банке.

Тренинг програм се изводи у периоду од 02. марта до 06. априла 2023. године у просторијама ФОН-а и ОТП банке.

Пријави се за тренинг програм до уторка, 28. фебруара 2023. године, путем следећег ЛИНКА.

За више информација о програму, можете нам се обратити путем телефона +381668896136 или мејла irc@fon.bg.ac.rs.