Почетна / Студенти / Актуелности / Пријави се на стипендирани програм праксе у компанији Milsped

Пријави се на стипендирани програм праксе у компанији Milsped

picture1

Компанија Milsped покреће програм стипендирања који ће трајати од октобра 2023. године до јуна 2024. године са  циљем да пружи подршку младим и амбициозним студентима да усмере своју професионалну каријеру и стекну прва радна искуства у реалном пословном окружењу компаније Milsped Group.

Ако желиш да надоградиш знање и стекнеш практично искуство пријави се на програм стипендирања студената и постани део великог тима.

За пријаву на програм стипендирања, потребно је послати CV и мотивационо писмо најкасније до 31. августа 2023. године, са назнаком жељене области рада.

За Факултет Организационих наука предвиђене су следеће области: Аутологистика, Међународни друмски транспорт-пуни утовари, Флота међународног друмског транспорта, Регионални и домаћи транспорт, Дистрибуција, Складишта;

Сви заинтересовани студенти могу се пријавити на конкурс путем мејл адресе: stipendije@milsped.com

Више информација о програму стипендирања доступно је на веб сајту, https://lnkd.in/dEJuBxCM