Факултет организационих наука наставља да потврђује своју посвећеност повезивању формалног образовања и света бизниса кроз иновативне сервисе и специјалне догађаје. Kао резултат овог напора, ФОН је поносан да најави други по реду FONBoarding, највећи састанак истакнутих представника привреде и студената на Факултету организационих наука, који ће ове године бити одржан 9. и 10. октобра.

Овај догађај пружиће увид у најновије трендове из света бизниса, омогућити приступ актуелним знањима, и нетворкинг са будућим послодавцима.

Програм догађаја организован је кроз сајам компанија, панел дискусије где ће топ менаџмент из компанија отворити теме нових трендова у запошљавању у околностима дигитализције и вештачке интелигенције као и генерацији Зед (gen Z). Студенти ће имати прилику да разговарају са регрутерима из компанија и овладају савременим техникама личне презентације у пословном окружењу. Други дан биће организовано такмичење у решавању студије случаја које реализује реномирана вишенаграђивана студентска организација ФОН-а Case Study Club part of BCA SEE. Најбољи такмичари имаће прилике да започну прве каријерне подухвате у овим компанијама.

Kроз интензивну сарадњу са пословном заједницом, ФОН се труди да континуирано подржи усавршавање и развој младих талената чиме осигурава да студенти стекну вредна искуства и вештине већ током студија и осигурају лидерску позицију на тржишту рада.

Домаће и стране компаније које ће представити прилике које су креирале специјално за младе таленте на FONBoarding 2023 су: ASEE, Banca Intesa, Becky.works, Bosch, CodeIT, Comtrade, DataArt, Endava, EY, Ewasoft, Galeb, Imlek, Kameleon Solutions, Knjaz Miloš, Lidl, L’Oreal Adria Balkan, Lukowa, Mercator-S, Metro, Milšped, Netconomy, NIS, Nelt, NLB Komercijalna Banka, NB Soft, OTP Banka, Phoenix Consultancy, SR Technics, Taraba tech, Telekom Srbija, Transfera, TX Services, Yettel.

Више информација о програму и пријаве доступне су на званичној веб страници.

Пријаве су отворене до 7. октобра.