Почетна / Издвајамо

Најбољи студенти ФОН-а добили награде

У недељи у којој се обележава Дан Факултета организационих наука награђени су најбољи студенти по генерацијама. У име Факултета организационих наука, проф. др Душан Савић, продекан за наставу са поносом је честитао најбољим студентима, уручио вредне награде и пожелео срећу и успех у наредним годинама студија, али и у будућем раду. Уручено је 28 новчаних награда и 7 рачунара.

Честитамо студентима!

Недеља студентских стартапа по трећи пут на ФОН-у

У среду и четвртак, 25. и 26. октобра, по трећи пут биће организована “Недеља студентских стартапа” – догађај намењен популаризацији предузетништва и представљању студентских стартапа. Недеља студентских стартапа одржава се у оквиру пројекта „Предузми идеју“ који ФОН организује са Иницијативом Дигитална Србија и партнерима, а уз подршку USAID-а.

ФОН на Сајму образовања

Факултет организационих наука, Универзитета у Београду представиће се на Сајму образовања који ће се одржати од 21. до 29. октобра 2023. године, у Хали 2 Београдског сајма, под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Позивамо све заинтересоване средњошколце да нас посете и упознају се са програмом Факултета, режимом студија и условима уписа на Факултет организационих наука. Чекамо Вас!

Одржан први догађај у оквиру програма AI Master Class

У четвртак и петак, 12. и 13. октобра 2023. године организован је први догађај у оквиру програма AI Master Class –а: „Регулисање вештачке интелигенције: правни и етички изазови“ који организје Факултет организационих наука и Институт за вештачку интелигенцију Србије.
Детаљније

Студенти ФОН-а осмислили иновативно решење које решава проблем паркирања у Београду

Студенти Case Study Cluba ФОН-а: Александра Дамњановић, Урош Цветковић и Тања Лазић освојили су треће место на такмичењу  NAAEV SIM-C (Student Innovative Mobility Challenge) у четвртак 12. октобра 2023. године.