Почетна / Вести

ФОН на Сајму образовања

Факултет организационих наука, Универзитета у Београду представиће се на Сајму образовања који ће се одржати од 21. до 29. октобра 2023. године, у Хали 2 Београдског сајма, под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Позивамо све заинтересоване средњошколце да нас посете и упознају се са програмом Факултета, режимом студија и условима уписа на Факултет организационих наука. Чекамо Вас!

Еразмус+ консултације

Консултације поводом отворених позива за Еразмус+ и CIRCLE U. програме биће одржане у следећим терминима:

• Понедељак, 04. септембар од 11.00 до 13.00 часова,
  • Среда, 06. септембар од 12.00 до 14.00 часова и
  • Петак, 08. септембар од 11.00 до 13.00 часова,

У сали за састанке на четвртом спрату нове зграде (Сала Б).

Конкурс за мобилност студената у оквиру Еразмус+ и CIRCLE U. програма

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност студента у оквиру програма Еразмус+ и CIRCLE U. Тренутно су отворени позиви за следеће универзитете: University of Vienna, University of Louvain (UCLouvain), University of Zagreb – Faculty of Organization and Informatics, University of Rijeka – Faculty of Economics and Business, University SJEVER, Aarhus University, University of Helsinki, Université Paris Cité, Université Paris-Est Créteil Val de Marne, Université Catholique de Lille, University of applied sciences Koblenz, DHBW Heilbronn, University of Bamberg, University of Pisa, VU University of Amsterdam, Bucharest University of Economic Studies, University of Primorska.
Детаљније